Kopyala
Temizle

İnsanlar yazılı iletişim ile diyalog kurmaya evrilmiştir. Gelişen ve değişen teknolojik etkenler sayesinde modern çağa geçiş sağlandı. Binlerce sanal mecra ve sosyal medya aracının ortaya çıkması çeşitli durumları beraberinde getirir. Yazılı iletişim ve dijital olarak diyalog sağlamak insanların merkezi halinde yer almıştır. Yazılı iletişimi güçlendirmek adına çeşitli işaretler, semboller ve emoji denen imgeler kullanılır. Emojiler binlerce hatta milyonlarca sayıda yer alan ifadelerdir. İnsanın duygu, düşünce ve ruh halini yansıtmaya yarayan eğlenceli içeriklerden biridir.

Eğlenceli olmasının haricinde sevimli olan emoji işaretleri karşıdaki bireyleri etkilemeye yarayan durumlar arasında yer alır. Sitemiz üzerinden yazı dilini emoji çeviri işlemi yaparak sevimli hale döndürmeniz mümkündür. Yazılı şekilde konuşulan arkadaşı, sevgiliyi, eşi veya akrabanızı bu tarz ince dokunuşlar ile etkilemek mümkün. Ayrıca muhabbet daha keyifli hale gelerek duygu ve hisler karşı tarafa daha kolay geçecektir.

Emoji çeviri işlemi yapmak isteyen kişiler sitemiz üzerinden basit şekilde gerçekleştirebilir. Kolay kullanım sayesinde istenilen cümleler ve kelimeler saniyeler içinde emoji diline dönüş sağlar. Ancak maksimum cümle ve kelime sayısının aşılması halinde çeviri mümkün olmaz. Belirtilen limit dahilinde yazılan cümlelerin kelime ve emoji çeviri işlemi sağlanarak karşınıza çıkar. Sitemiz herhangi bir ücret talep etmeden tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verir. Başka siteler para talebinde bulunarak sizleri yorarken sitemizin tek amacı herkesin faydalanmasıdır.

Ayrıca emoji çeviri işlemi direk saniyeler içinde altta karşınıza çıkar. Tek tık ile kopyalama yapan bireyler istediği yerde içeriği kullanabilir. Sitemizde yer alan hizmetler bununla sınırlı değildir. Nick yazıları oluşturma, nickname sembolleri, şekilli yazılar, şekilli semboller, değişik semboller, farklı yazı türleri, farklı yazı biçimleri ve emoji çeviri işlemleri bulunur. Kısaca özetlemek gerekirse yazı ile ilgili her içerik sitemizde yer alır. Ayrıca sembol, emoji ve işaret içerikleri de bulunur. Sitemiz uzun yıllardır hizmet veren platformlardan biridir. Kurulduğu ilk günden bugüne dek hiç bir para talebinde bulunmayan siteler arasında yer alır. Hizmetlerimiz her geçen gün yenileri eklenerek gelişmektedir. Pratik şekilde dilediğiniz hizmeti ücretsiz almanız mümkündür.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın